Rezerwuj ofertę

od 2 970
/pobyt
Rezerwuj ofertę

Korzyści z Rezerwacji

on-line

  • Najniższa cena pokoju
  • Potwierdzenie rezerwacji
  • Atrakcyjne promocje

ARCHE Holistic Program

Arche Holistic Program

18-22.01.2022r.

Pakiet główny – liczba miejsc max 15

- Cena za pakiet pełny program dla 1 osoby (osoba główna) obejmuje pobyt indywidualny w pokoju: 3360 2970zł

- Cena za pakiet pełny program dla osoby towarzyszącej w pokoju w pokoju 2-osobowym: 2755 2412zł

Dodatki – liczba miejsc na zajęciach grupowych max 40:

- osoba towarzysząca – uczestniczy tylko w zajęciach grupowych: 2310 1647zł

- osoba towarzysząca, tylko nocleg ze śniadaniem: 600zł

Arche Holistic Program:

To propozycja, w której perspektywa zdrowia realizowana jest w czterech płaszczyznach – fizycznej, psychicznej, społecznej i duchowej. Wierzymy, że przygotowany program pobytu pozwoli osiągnąć harmonię ciała i ducha, a stanowiąca jego podstawę autorska koncepcja ruchowa – Wojciecha Cackowskiego – Zoga Movement, skutecznie zlikwiduje wszelkie restrykcje tkankowe, przywracając równowagę ciała.

Dla Kogo?

Arche Holistic Program to odpowiedź na potrzeby wszystkich osób odczuwających ograniczenia w swoim ciele bez względu na ich rodzaj, charakter czy pochodzenie. Każdy bez względu na wiek, płeć czy sprawność fizyczną podczas pobytu w Folwarku Łochów będzie mógł skorzystać z zajęć ruchowych, racy manualnej czy sesji terapeutycznych.

Pakiet zawiera:

- 4 noclegi w komfortowych pokojach do pojedynczego wykorzystania (druga osoba w pokoju z pełnym pakietem płaci 2755,00)

- wyżywienie – zbilansowana dieta oczyszczająca, na bazie naturalnych i niskoprzetworzonych produktów, warzyw i owoców (śniadania i obiadokolacje przygotowane przez Szefa Kuchni)

- badania postawy ciała w pierwszym i ostatnim dniu pobytu – przeanalizowanie ułożenia ciała, balansu i zakresu ruchomości. Na tej podstawie powstanie swoista mapa wzorców „zachowań”, która później będzie zweryfikowana z wynikami z ostatniego dnia:

                * badanie posturalne

                * badanie rotacji czujnikiem kinetycznym

                * Badanie stabilizacji postawy na platformie dynamometrycznej

- 8 sesji ćwiczeń według autorskiej koncepcji Wojciecha Cackowskiego – ZOGA MOVEMENT – równoważenie ciała względem grawitacji tak, aby ta największa siła działająca na nasze ciało nie przeszkadzała nam. Ćwiczenia do złudzenia przypominają zajęcia z jogi, jednak ruch w ZM jest o wiele bardziej złożony, a każde ćwiczenie ma swoje uzasadnione odzwierciedlenie w rehabilitacji ruchowej (zajęcia grupowe)

- 1 indywidualna sesja Integracji Strukturalnej wg. Koncepcji Anatomy Trains – metoda łącząca techniki manualnej i ruchowej pracy na tkankach miękkich

- 1 sesja Zoga Face Integration – unikatowa forma rehabilitacji, która poprzez bardzo intensywną pracę ze wszystkimi strukturami w obrębie twarzoczaszki potrafi znieść napięcia, spłycić zmarszczki czy zlikwidować asymetrię

- 4 sesje medytacyjne (zajęcia grupowe)

- 2 sesje psychoterapii – spotkania terapeutyczne pozwolą uwolnić nagromadzone emocje, wyzbyć się traum i przywrócić harmonię ducha (zajęcia grupowe)

*Somatic Experience – skuteczna psychofizjologiczna metoda leczenia traumy i łagodzenia    chronicznego stresu

* TRE – metoda polegająca na uruchomieniu w ciele, za pomocą sekwencji ćwiczeń, wibracji neurologicznych umożliwiających uwolnienie się od stresu i traumy

- 1 sesja psychoterapii indywidualnej

- relaksacyjny masaż całego ciała

- codzienne aktywności na świeżym powietrzu

- nielimitowany dostęp do strefy wellness: basen, sauny

- 20% rabatu na dodatkowe zabiegi i masaże w hotelowym SPA

- parking

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij