Rezerwacja Online

Przyjazd:
Wyjazd:

Imprezy okolicznościowe

Pałac i Folwark Łochów to idealne miejsce do uczczenia każdej okazji. Stylowe przyjęcia w salonach historycznych, zabawne i szalone imprezy urodzinowe, tematyczne wieczorki w gronie przyjaciół przy grze w kręgle, niezapomniane bale to tylko niektóre możliwości z jakich mogą Państwo skorzystać w naszych obiektach.

W zależności od uroczystości nasi opiekunowie doradzą formę i oprawę imprezy odpowiednią dla Państwa.

  • Główna sala  bankietowa na parterze w Folwarku jest doskonałym miejscem na zorganizowanie spektakularnych balów, imprez tematycznych, bankietów, widowiskowych gali i spotkań rodzinnych takich jak wesela, zjazdy rodzinne.
  • Salony historyczne w zabytkowym XIX-wiecznym Pałacu sprawdzą się w przypadku prestiżowych spotkań rodzinnych i kolacji, eleganckich koktajli, obiadów np. z okazji chrzcin, komunii…
  • Drink Bar z Kręgielnią jest idealny do zorganizowania luźnych spotkań, takich jak wieczór kawalerski.
  • Restauracje U Zamoyskiego oraz Paśnik są uzupełnieniem oferty obiektu. Można w nich zorganizować kameralne imprezy okolicznościowe, oparte głównie na gastronomii, ale także większe przyjęcia nawet do 200 osób.
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij