Rezerwuj ofertę

od 3 360
/pobyt
Rezerwuj ofertę

Korzyści z Rezerwacji

on-line

 • Najniższa cena pokoju
 • Potwierdzenie rezerwacji
 • Atrakcyjne promocje

ARCHE Holistic Program

Pobyt w terminie 25-29.04.2021r. lub 23-27.05.2021r.

Informacji szczegółowych udziela koordynator SPA telefon: 530 795 403

PROGRAM POBYTU

Arche Holistic Program to propozycja, w której perspektywa zdrowia realizowana jest w czterech płaszczyznach - fizycznej, psychicznej, społecznej i duchowej. Głównym elementem programu jest stworzona przez Pana Wojtka Cackowskiego koncepcja ruchowa Zoga Movement, która skutecznie likwiduje wszelkie restrykcje tkankowe przywracając równowagę naszego ciała. Ideą Zogi jest równoważenie ciała względem grawitacji tak, aby ta największa siła działająca na nasze ciało każdego dnia, nam nie przeszkadzała.. Pozycje wyjściowe w koncepcji Zoga Movement bardzo  przypominają te znane z Jogi i na tym podobieństwa się kończą. Ruch, którego będziecie Państwo mogli doświadczyć jest o wiele bardziej złożony, a każde ćwiczenie ma swoje uzasadnione odzwierciedlenie w rehabilitacji ruchowej czy integracji strukturalnej i jest poparty badaniami naukowymi nad ślizgiem tkankowym. ,

DLA KOGO ?
Arche Holistic Program to odpowiedź na potrzeby wszystkich osób odczuwających ograniczenia w swoim ciele bez względu na ich rodzaj, charakter czy pochodzenie.  Zoga Movement pozwala znacząco zredukować lub wyeliminować dolegliwości bólowe, poprawić elastyczność ciała, przywrócić równowagę jego struktur i poczucie witalności. Arche Holistic Program dedykowany jest dla osób:

1. z chronicznym bólem: m.in. pleców, głowy, szyi, stawu szczękowego, narządów ruchu

2. świadomych swojego ciała, które chcą:

 • zapobiec problemom wynikającym z nieprawidłowej postawy ciała
 • poprawić swoją sylwetkę
 • poprawić i zwiększyć efektywność ruchową
 • pogłębić swój oddech pozbyć się uczucia sztywności w ciele

3. uprawiających sport, które chcą poprawić swoje wyniki;

4. zainteresowanych korzyściami na poziomie psychologicznym i emocjonalnym:

 • przewlekle zmęczonych
 • z niskim poziomem energii
 • będących w ciągłym stresie
 • po przeżyciu traumy

PAKIET ZAWIERA:

4 noclegi w komfortowych pokojach

wyżywienie – zbilansowana dieta oczyszczająca na bazie naturalnych i niskoprzetworzonych produktów, warzyw i owoców (śniadanie i obiadokolacja przygotowane przez Szefa Kuchni)

badania postawy ciała w pierwszym i ostatnim dniu pobytu - analiza  ułożenia ciała, jego balansu i zakresu ruchomości.. Na tej podstawie każdy uczestnik programu na własne oczy będzie mógł ocenić jak kilka dni świadomej pracy pod okiem ekspertów potrafi zmienić nasze ciało.*badanie posturalne,
*badanie rotacji czujnikiem kinetycznym,
*badanie stabilizacji postawy na platformie dynamometrycznej

8 sesji ćwiczeń według autorskiej koncepcji Wojciecha Cackowskiego  - ZOGA MOVEMENT - Zoga© to nowatorska metoda Terapii poprzez ruch, która jest doskonałym uzupełnieniem Strukturalnej Pracy z Ciałem. Ćwiczenia są oparte o asany jogi, a ich celem jest poprawa ślizgu poszczególnych warstw tkanek między sobą oraz wyrównanie napięć  w celu zrównoważenia struktury ludzkiego ciała. Zoga pozwala na utrwalenie uzyskanych efektów terapeutycznych, zapobiega nawrotom dolegliwości oraz stymuluje uwalnianie endorfin – hormonów radości (zajęcia grupowe)

1 indywidualna sesja Integracji Strukturalnej wg. koncepcji Anatomy Trains -  – 60 minutowa indywidualna sesja ruchowa, w której Terapeuta skupia się na konkretnych potrzebach pacjenta, takich jak np. wyeliminowanie dolegliwości bólowych, poprawa elastyczności ciała, korekta postawy

1 sesja Zoga Face Integration -  jest rodzajem zaawansowanego masażu, który likwidując napięcia mięśniowo-powięziowe w obrębie głowy i dekoltu przywraca twarzy symetrię, modeluje i spektakularnie odmładza. Jest to świetne narzędzie dla każdego kto preferuje skuteczne i naturalne metody odmładzania. Zabieg rewelacyjnie zmniejsza napięciowe bóle migrenowe, wygładza zmarszczki mimiczne oraz ujędrnia tkanki. Przywrócenie naturalnej symetrii twarzy sprawia też, że twarz wygląda po prostu ładnie.

4 sesje medytacyjne – ćwiczenie umiejętności medytacji(zajęcia grupowe)

2 sesje psychoterapii - spotkania terapeutyczne pomogą uwolnić nagromadzone emocje, wyzbyć się traum i przywrócić harmonię ducha (zajęcia grupowe):

*Somatic Experience - skuteczna psychofizjologiczna metoda leczenia traumy i łagodzenia chronicznego stresu

*TRE - metoda polegająca na uruchomieniu w ciele, za pomocą sekwencji ćwiczeń, wibracji neurogenicznych umożliwiających uwolnienie się od stresu i traumy

1 sesja Psychoterapii Indywidualnej

relaksacyjny masaż całego ciała

codzienne aktywności na świeżym powietrzu  (nordic-walking, rowery, itp.)

nielimitowany dostęp do strefy wellness: basen i sauny

20% rabatu na dodatkowe zabiegi i masaże w hotelowym SPA

 

     *Liczba miejsc ograniczona

Organizator zastrzega sobie prawo do odwołanie lub zmiany terminu pakietu w przypadku niewystarczającej liczby zainteresowanych.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij