Rezerwacja Online

Przyjazd:
Wyjazd:

Oferta biznesowa

W swojej ofercie posiadamy szereg usług oraz atrakcji skierowanych do klienta konferencyjnego. Przygotowani jesteśmy do kompleksowej organizacji kongresów, targów, konferencji, szkoleń do 700 osób, oraz imprez integracyjnych w plenerze nawet do 3 000 osób.

Dysponujemy 21 profesjonalnie wyposażonymi salami konferencyjnymi i salonami historycznymi oraz bazą noclegową dla ponad 600 gości w pokojach hotelowych i apartamentach w Folwarku, Pałacu, Oficynie i Wozowni. 

Możliwość organizacji imprez integracyjnych i nie tylko

Dostęp do rzeki Liwiec i rozległość terenu (27 hektarów) daje wiele możliwości na ciekawe formy aktywnego wypoczynku czy imprez integracyjnych. Dzięki takim walorom możemy naszym gościom zaproponować to czego nie znajdą w dużych aglomeracjach miejskich. Bliskość rzeki zachęca do spływów kajakowych i przepraw survivalowych.

Organizujemy turnieje rycerskie, biesiady staropolskie z muzyką na żywo oraz pikniki firmowe nawet do 3000 osób, a w Kamiennej Grocie kameralne ogniska i grille. Obiekt posiada zaplecze rekreacyjne: dwa korty tenisowe, 2 boiska do siatkówki, boisko do koszykówki, rowerki i łódki wodne, rowery turystyczne a spragnionym relaksu dla ciała proponujemy profesjonalne gabinety  Spa & Wellness.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij