Kontakt

Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe Pałac i Folwark Łochów

ul. Marii Konopnickiej 1 i 10
07-130 Łochów
+48 25 675 11 14
+48 25 740 97 82

Dział Sprzedaży i Marketingu

sprzedaz@folwarklochow.pl

Biuro-rachunkowość,finanse, sprawy kadr:

+48 25 675 11 14, wew.2000

biuro@palaclochow.pl

Recepcja w Pałacu - rezerwacje indywidualne

+48 25 675 11 14, wew. 1000
recepcja@palaclochow.pl

Recepcja w Folwarku - rezerwacje indywidualne

ul. Marii Konopnickiej 10
07-130 Łochów
+48 515 001 069
recepcja@folwarklochow.pl

 

Konferencje, szkolenia, imprezy firmowe, eventy:

Karolina Parol

Kierownik ds. Sprzedaży i Rezerwacji

+48 515 001 062

karolina.parol@folwarklochow.pl

 

Dział Sprzedaży:

Anna Czajkowska

Sales Manager

+48 514 285 202

anna.czajkowska@folwarklochow.pl

 

Agata Mielcarz-Świętochowska

Sales Manager

+48 530 915 528

a.swietochowska@folwarklochow.pl

 

Katarzyna Rzeźnik

Sales Manager

+48 530 537 289

katarzyna.rzeznik@folwarklochow.pl

 

Dorota Parys

Specjalista ds. sprzedaży

+48 530 558 974

dorota.parys@folwarklochow.pl

 

Anna Czaczkowska

Kierownik ds. rezerwacji indywidualnych

+48 530 398 214

anna.czaczkowska@folwarklochow.pl

 

Wesela, przyjęcia okolicznościowe

Karolina Ciok

Specjalista ds. sprzedaży i organizacji

+48 535 211 966

karolina.ciok@folwarklochow.pl

 

Dane do FV

Arche SA, ul.Brzeska 134
08-110 Siedlce
PKO Bank Polski 12 1020 4476 0000 8502 0269 5856,
NIP 825-000-38-83
REGON 71 000 23 34

* Pola wymagane
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij