Kontakt

Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe Pałac i Folwark Łochów

ul. Marii Konopnickiej 1 i 10
07-130 Łochów
+48 25 675 11 14
+48 25 740 97 82

Dział Sprzedaży i Marketingu

sprzedaz@folwarklochow.pl

Biuro-rachunkowość,finanse, sprawy kadr:

+48 25 675 11 14, wew.2000

ilaskowska@arche.pl

Recepcja w Pałacu - rezerwacje indywidualne

+48 25 675 11 14, wew. 1000
recepcja@palaclochow.pl

Recepcja w Folwarku - rezerwacje indywidualne

ul. Marii Konopnickiej 10
07-130 Łochów
+48 515 001 069
recepcja@folwarklochow.pl

 

Konferencje, szkolenia, imprezy firmowe, eventy:

Karolina Parol

Kierownik ds. Sprzedaży i Rezerwacji

+48 515 001 062

kparol@arche.pl

 

Dział Sprzedaży:

Anna Czajkowska

Sales Manager

+48 514 285 202

aczajkowska@arche.pl

 

Agata Mielcarz-Świętochowska

Sales Manager

+48 530 915 528

aswietochowska@arche.pl

 

Katarzyna Rzeźnik

Sales Manager

+48 530 537 289

krzeznik@arche.pl

 

Dorota Parys

Sales Manager

+48 530 558 974

dparys@arche.pl

 

Anna Czaczkowska

Kierownik ds. rezerwacji indywidualnych

+48 530 398 214

aczaczkowska@arche.pl

 

Wesela, przyjęcia okolicznościowe

Karolina Ciok

Specjalista ds. sprzedaży i organizacji imprez okolicznościowych

+48 535 211 966

kciok@arche.pl

 

Dane do FV

Arche Sp. z o.o., ul.Puławska 361
02-801 Warszawa
PKO Bank Polski 12 1020 4476 0000 8502 0269 5856,
NIP 821-163-93-35
REGON 71 002 12 77

* Pola wymagane
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij