Rezerwacja Online

Przyjazd:
Wyjazd:

Chwila Relaksu - DAY SPA

Szukasz wytchnienia od codziennego tempa życia, sposobu na pozbycie się stresu? Zapraszamy do skorzystania z profesjonalnego programu pielęgnacyjnego, który przywróci energię i siły witalne.

 

Program zawiera:

1. Profesjonalna diagnoza skóry,

2. Zabieg na twarz dobrany do potrzeb skóry:

  • MANDEL LIFT PEEL – zabieg liftingujący, do każdego rodzaju skóry, szczególnie polecany do mieszanej, tłustej i problematycznej, łącznie z wrażliwą i naczynkową,
  • PRO- VITAL - zabieg wygładzający i szybko poprawiający kondycję każdego typu skóry z objawami odwodnienia, wysuszenia, zachwiania równowagi wodno-lipidowej,
  • CONTRA- REDNESS - zabieg do cery naczynkowej, poprawiający wygląd i komfort skóry z widoczną kruchością naczynek i tendencją do ich rozszerzania,
  •  MAN- VITALIC - zabieg dla mężczyzn, głęboko oczyszczający i wygładzający powierzchnie skóry, silnie nawilża i odświeża. Nadaje męskiej twarzy świeży i zadbany wygląd.

​3. ,, Jedwabne dłonie” - zabieg pielęgnacyjny na dłonie,

4. Kieliszek Prosecco i talerz owoców serwowany w strefie relaksu,

5. Zabieg na ciało do wyboru :

  • MLECZNA ODNOWA - zabieg silnie nawilżający, polecany dla skóry suchej, wrażliwej i skłonnej do podrażnień na podgrzewanym łóżku zabiegowym. (W MIARĘ DOSTĘPNOŚCI MOŻEMY ZABIEG WYKONAĆ NA ŁÓŻKU TYPU SOFT PACK- OPCJA DODATKOWO PŁATNA) 
  •  MORSKI DETOKS - zabieg przeznaczony dla skóry pozbawionej energii, narażonej na stres i zanieczyszczenia na podgrzewanym łóżku zabiegowym. (W MIARĘ DOSTĘPNOŚCI MOŻEMY ZABIEG WYKONAĆ NA ŁÓŻKU TYPU SOFT PACK- OPCJA DODATKOWO PŁATNA) 
  • SERCE NATURY - masaż Relaksacyjny masłem SHEA- Zabieg przeznaczony dla skóry suchej i podrażnionej. Natychmiastowo nawilża i odżywia. Poprawia jędrność i elastyczność skóry. Wykonywany na podgrzewanym łóżku zabiegowym.

Cena: 495 zł / os.

Czas trwania: 3 / 3,5 h

 

Rezerwacje:

e-mail: spa@palaclochow.pl

tel.: 515 001 059

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij